Pension Josef

BALNEO & RESTAURANT

phone (00420) 354 542 969

Procedury s přísadami

Olejová konopná koupel

konopi350 Kč

Pozitivně ovlivňuje vliv koupele na pokožku. Brání vysoušení pokožky.

Masáž rakytníkovým olejem s jalovcem

jal300 Kč

Masáž zmírňuje pocit únavy, zvyšuje prokrvení pokožky a přináší úlevu při potížích pohybového aparátu. Olej z rakytníku je biogenní stimulátor, na pokožce má vysoce regenerační schopnosti.

Masáž rakytníkovým olejem se skořicí

skorice300 Kč

Masáž spojená s vhodnou pohybovou aktivitou redukuje projevy celulitidy. Olej prohřívá pokožku a zvyšuje její pevnost a pružnost. Rakytníkový olej obsahuje velké množství antioxidantů, čímž zpomaluje stárnutí pokožky.

Jalovcový zábal s rakytníkem

jalovcový zábal180 Kč

Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Obsažená jalovcová silice ulevuje při revmatických potížích a podporuje uvolnění svalového napětí a relaxaci. Určeno k zábalům nohou, zad, paží a dalších tělesných partií.

Konopný tělový zábal

konopi180 Kč

Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný olej se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu.Konopný olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Skořicový zábal s rakytníkem

konopi 180 Kč

Prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Určeno k zábalům nohou, hýždí, paží a dalších tělesných partií. Zábal rovnoměrně naneste na pokožku a tělo udržujte v teple vhodnou přikrývkou. Při použití na výrazné projevy celulitidy je vhodné postižené partie bandážovat folií. V kombinaci s lymfodrenáží je bandáž nežádoucí. Zábal nechte působit minimálně 20 minut. Účinky je vhodné podpořit dostatečným příjmem tekutin a přiměřenou pohybovou aktivitou.

TIP: Skořicový zábal s rakytníkem + přístrojová lymfodrenáž = 250 Kč

Jste zde: Procedury Procedury s přísadami
Pension Josef v Františkových Lázních hodnocení