Relaxujte v lázních

Balneoprovoz v budově Josef I. nabízí různé léčebně rehabilitační procedury se zaměřením na pohybový aparát. Své služby poskytuje již od roku 2004. Vyberte si z široké nabídky masáží, koupelí, zábalů nebo jednodenních wellness balíčků.

 

 

 

Pobyty s léčebnými procedurami od 5 nocí

Léčebné pobyty / VLASTNÍ BALNEOPROVOZ

Procedury (léčebný plán) v rámci léčebného pobytu Vám budou sestaveny při vstupní lékařské prohlídce, dle aktuálního zdravotního stavu. Léčebný plán se skládá z hlavních a vedlejších procedur, přičemž by měla být absolvována max. jedna hlavní procedura denně.

 

Léčebné pobyty

 

Vybírejte ze široké nabídky procedur

SAMOSTATNÉ PROCEDURY / MASÁŽE, KOUPELE, ZÁBALY

Procedury si prosím objednávejte s dostatečným časovým předstihem před Vaším příjezdem. Můžete k tomu využít náš poptávkový formulář zde nebo svou objednávku zašlete emailem.
Vezměte prosím na vědomí, že absolvování některých procedur je podmíněno vyplněním a podepsáním informovaného souhlasu, kterým pacient prohlašuje, že netrpí žádným z uvedených onemocnění. V případě pochybností a nejasností je nutné vyžádat lékařské doporučení k absolvování procedury.
Informovaný souhlas si můžete prostudovat a případně stáhnout zde.

 

Ceník procedur

 

Jednodenní relaxace

WELLNESS BALÍČKY / 3 PROCEDURY

Dopřejte si ten pravý relax a odpočinek, vyberte si některý z našich připravených wellness balíčků a načerpejte novu energii. V nabídce naleznete také mnoho samostaných procedur, které lze absolvovat i bez lékařské prohlídky.

 

Wellness balíčky

 

Služby na dosah ruky

SLUŽBY / KADEŘNICTVÍ

V budově Josef I. můžete využít služeb soukromého kadeřnictví.